Adidas is all in: Hvězda vedle hvězdy

Adidas is all in: Hvězda vedle hvězdy

Publikováno: 16. března 2011
Štítky: , ,

Adidas a jeho imageový spot „Is all in“ se spoustou známých tváří a nejen sportovních hvězd. Reklama postavená na emocích a sounáležitosti se značkou Adidas. Lionel Messi, Derrick Rose, Kenny Belaey, David Backham, B.o.B., Bobby Ray, Cyclops, Louis Smith, Caroline Wozniaki, Dwight Howard, Katy Perry a další spojují své jméno se značkou Adidas a snaží se přesvědčit i nás.

Originální píseň ke spotu Adidas: is all in [+]
Justice – Civilization
Pro zobrazení odkazu musíte být přihlášeni! [Přihlásit] [Registrovat]

Světový výrobce sportovních potřeb Adidas zahajuje kampaň, v níž poprvé spojil všechny své značky od sportovní Adidas Sport Performance, streetwearovou Adidas Originals a fashion Adidas Sport Style. Kampaň představuje významnou přítomnost značky napříč různými sportovními odvětvími, kulturami a životními styly a propojuje svět sportu, hudby a módy. Zachycuje jednotlivé tváře značky v jejich přirozeném, autentickém prostředí, a to od fotbalových hvězd Lionela Messiho a Davida Beckhama, přes hvězdu NBA Derricka Roseho až po popovou zpěvačku Katy Perry, skateboardový tým adidas a mnoho dalších. Všichni mají demonstrovat, že pokud milujete svou hru, ať je jakákoliv, „dáte do toho vše“.

„V posledních deseti letech jsme úspěšně rozšířili značku adidas do tří silných značek (sub-brands), adidas Sport Performance, adidas Originals a adidas Sport Style. Jsme hrdí na naši schopnost představit šíři a sílu značky adidas v jedné velké globální kampani,“ říká Erich Stamminger, člen představenstva, odpovědný za globální značky. Tato kampaň je podle něj dosud největší v historii firmy „Její kreativní koncept zastřešuje rozmanitost našich značek. Všude, z hřišť na přehlídková mola, od stadiónů až na ulici, prezentujeme spolehlivost, kterou vám zaručí pouze adidas,“ dodává.

Kampaň je postavena na spotech o hrdinech „adidas is all in“, a podbarvená písní „Civilization” od francouzské elektronické skupiny Justice. Diváci a fanoušci mohou pokračovat s online týmem adidas prostřednictvím sociálních sítí jako Facebook, kde Adidas denně nabízí podrobné exkluzivní novinky z různých oblastí značky – od uvádění nových produktů po soutěže o vstupenky na koncerty Katy Perry a mnohem víc. Adidas má již více než 10 miliónů skalních fanoušků napříč všemi platformami.
[zdroj: http://mam.ihned.cz/]