Air Bank: I banku můžete mít rádi (Dva světy)

Air Bank: I banku můžete mít rádi (Dva světy)

Publikováno: 10. ledna 2012
Štítky: ,

Nová kampaň Air Bank má název „Dva světy“ a jejím cílem je vymezit se oproti tradičním bankám. V prvních čtyřech spotech z celkem dvanácti avizovaných tomu napomáhá zobrazení dvou bankéřů. Oproti zasloužilému stereotypnímu bankéři (Tomáš Jeřábek) staví Air Bank mladého dynamického „cool“ chlapíka (Tomáš Měcháček), kladného hrdiny na první pohled. Ten postupně seznamuje z hlavními výhodami Air Bank oproti konkurenci. V hlavní roli změna.

Hned první benefit „žádné absurdní poplatky“ ale pokulhává. V ceníku Air Bank je u běžného tarifu poplatek 5 Kč za odchozí platbu (!) a poplatek 25 Kč za výběr z bankomatu jiné banky. Pokud poplatky nechcete, musíte si koupit tarif za 150 Kč měsíčně.

Air Bank – i banku můžete mít rádi.

Kampaň Dva světy, která by měla Air Bank během letošního roku přivést až 60 000 nových klientů, se hodně inspirovala od kampaně Apple versus Microsoft. To ale nebude cílovou skupinu nespokojených klientů konkurence nejspíš zajímat. Pro ně může být Air Bank ze skupiny PPF miliardáře Petra Kellnera zajímavou alternativou.

V Air Bank máme otevřeno alespoň do sedmi
Pobočky otevřené, kdy vy potřebujete Je vaše banka v práci, zrovna když tam jste i vy? Musíte si kvůli návštěvě banky brát půl dne dovolenou? Kvůli nám rozhodně nemusíte. Máme pro vás otevřeno nejméně do sedmi večer. Nestihnete k nám zajít ve všední den? Stavte se o víkendu. Uvidíme vás rádi kdykoliv. Samozřejmě, pokud nechcete do banky chodit vůbec, stačí zavolat nebo sednout k internetu.

Když nejste spokojeni, v Air Bank neplatíte
Je to vlastně velmi jednoduché. Služby žádné banky nemůžou být úplně zdarma. Zdarma by ale měla být každá služba, se kterou byl klient nespokojený. Jste spokojeni? Pak věříme, že si těch pár korun za naše služby zasloužíme. Nejste spokojeni? Řekněte nám s čím a rovnou příslušný poplatek „odklikněte“ v internetové bance, nebo nám prostě zavolejte. Nejde o žádnou reklamaci a zdlouhavé vyjednávání. Peníze za poplatek vám vrátíme bez řečí, protože vám věříme.

>V Air Bank vždy spoříte s úrokem, který vždy patří mezi tři nejvyšší
Nikoho z nás nebaví pořád hlídat, jaká banka nám nabídne nejvyšší sazbu na spořicím účtu. Toto pořadí se mění rychleji než počasí. Vy můžete svůj čas trávit jak chcete, všechny banky v Česku pohlídáme my. Každý měsíc kontrolujeme úroky na spořicích účtech a přizpůsobujeme naše spoření tak, aby vždy patřilo mezi tři nejvýhodnější. Být pořád na bedně není snadné, ale jsme si jistí, že vám to přinese dlouhodobé vítězství.

V Air Bank žádné absurdní poplatky nenajdete
video nad textem
Zapomeňte na poplatky za příchozí platby, vklad na vlastní účet, založení nebo zrušení inkasa. Zapomeňte na příplatky za návštěvu pobočky, nebo použití telefonního bankovnictví. Zkrátka, zapomeňte na všechny tyto absurdní poplatky, které nás všechny tak otravují. V Air Bank jsme většinu známých poplatků zrušili, zavedli mnoho hezkých vychytávek, které jsou úplně zdarma a ponechali jen tak málo poplatků, že si je dokážete všechny zapamatovat.

[zdroj: www.youtube.com/user/AirBankCZ]


Kampaň Apple versus Microsoft. Podobnost čistě náhodná?
15 funny apple ads

Spoty z kampaně Air Bank – Dva světy.