Aquila Aqualinea: Česká Miss 2011

Aquila Aqualinea: Česká Miss 2011

Publikováno: 4. března 2011
Štítky: , , ,
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
VN:F [1.9.22_1171]
 6.2/10 (6 hlasů)

Aquila využila stejně jako v minulých letech skutečnosti, že je jako hlavním partnerem Česká Miss 2011. Natočila reklamu, která je zčásti reklamou na vodu Aquila Aqualinea a zčásti slouží jako přímá pozvánka na vysílání finále České Miss 2011 19. března na Primě.

Aquila Aqualinea – zdravá krása.

Dívky se zúčastnily profesionálního natáčení se zahraniční filmovou produkcí v čele s režisérem Paulem Vosem. Krásky si se štábem daly dostaveníčko dva dny po sobě, aby od brzkých ranních hodin podstoupily kolotoč zkrášlování, natáčení a čekání mezi záběry. Vyzkoušely si tedy se vším všudy, jaké je to být hvězdou – a že je to občas pěkná řehole.

Scénář velel jasně: vodní souboj s lahvemi Aquila na baru, na stepperech, v posteli a dokonce i u žehlicího prkna. Naštěstí ale dívky ke všemu přistupovaly pozitivně a profesionálně, veškeré útrapy včetně vodních bitek snášely s úsměvem. A dokonce se i přiznaly, že pod září reflektorů jim bylo natolik horko, že aquilová sprška včetně dodržování správného pitného režimu jim přišla jedině vhod.
(zdroj: http://www.missaquila.cz/)

Processing your request, Please wait....