Axe Excite: I sexy andělé podlehnou

Axe Excite: I sexy andělé podlehnou

Publikováno: 13. března 2011
Štítky: , , ,

Andělská kampaň Axe, která pomalu ale jistě míří i do České republiky. Síle deodorantů neodolají nejen pozemské ženy, ale ani andělské krásky, které začnou padat z oblohy v nic netušícím městečku. Neomylně přitahované neodolatelnou vůni Axe Excite se potom ženou městem ke svému cíli – k šikovnému chlapíkovi, který Axe používá. Tam začnou odhazovat svatozáře, protože při volbě mezi nebeskou dokonalostí a přitažlivostí Axe Excite, může být správná jen jedna volba. To vše za doprovodu povedené skladby Fallen Angels od Sexy Boy.

Axe Excite: I andělé podlehnou…

Unilever pro novou kampaň s krásnými anděli připravil i širokou podporu na sociálních sítích, webová stránka na Facebooku bude kromě informací a fotek zahrnovat také hry, aplikace a souteže o ceny. Zvláštní pozornost potom Unilever věnoval uživatelům iPhonů a iPadů, kteří se mohou podívat na reklamu přímo v telefonu, stáhnout si melodii nebo obrázky mladých žen coby andělů.

Nová vůně Axe Excite vám otevře dveře do světa hříchů a svádění, kde i andělé podlehnou.

Originální píseň ke spotu Axe Excite: sexy andělé [+]
Sexy Boy – Fallen Angels
Pro zobrazení odkazu musíte být přihlášeni! [Přihlásit] [Registrovat]

Axe- Lynx Excite „Fallen Angels“ – Behind the Scenes:

tagy: Axe, Excite, vůně, parfém, deodorant, Unilever, přitažlivost, padlí, andělé, podlehnou, krásné, ženy, erotika, sexy, reklama, Sexy Boy, Fallen Angels, hudba, písnička, reklamy, mp3