Česká televize: Zařaďte jedničku (léto 2011)

Česká televize: Zařaďte jedničku (léto 2011)

Publikováno: 12. června 2011
Štítky: , , ,

Letní identy České televize pro program ČT1 s názvem „Zařaďte jedničku„. Veterán kabriolet Škoda Felicia a výběr z programů přichystaných na prázdniny.

Televizní stanice ČT1 nabídne divákům přes léto cyklus slovenských filmů Nesmrtelní, francouzské komedie a Garfielda ve trojrozměrném zpracování. Pokusí se je také zaujmout novou grafikou v lehkých letních barvách.

Cyklus Nesmrtelní obsahuje moderní přepisy klasických dramatických děl, například Lermontovovy Maškarády či Dámu s kaméliemi, řekl výkonný ředitel ČT1 Radan Dolejš. Diváci tak uvidí celkem devět premiér, mimo jiné Náramek, Květy a Lucie či Dlouhá cesta domů.

Ze seriálové tvorby čekají diváky reprízy seriálů Hop, nebo Trop a Eden. Ve třídílném filmu Vlna pak budou moci sledovat Jiřího Bartošku v příběhu muže, kterému tsunami proměnila dovolenou v horor. Pro děti bude ČT vysílat každý všední den od 14 do 17 hodin rozšířené televizní pásmo. Mimo jiné pro ně připravila seriál Garfieldova show, který se bude vysílat nejenom ve formátu HD, ale také v trojrozměrné verzi.

Ze zahraničních filmů se ČT1 přes léto zaměří na francouzské filmové komedie typu Návštěvníci či Sedmá rota za úplňku, ale také na thrillery Motýlek, Andělé a panny a Ospalá díra. Z českých filmů stanice připravuje premiéru válečného velkofilmu Tobruk, Rozmarné léto, trilogii Ohnivé ženy nebo slavné Ucho.
[zdroj: http://mam.ihned.cz/]

ČT1: Letní ident Hop nebo trop

ČT1: Letní ident Nesmrtelní