Česko-Slovenská Superstar: Rytmus zve na casting

Česko-Slovenská Superstar: Rytmus zve na casting

Publikováno: 22. prosince 2010
Štítky: , ,

Pozvánka na další ročník Česko-Slovenské Superstar v podání asi největšího překvapení poroty budoucího ročníku pěvecké soutěže talentů – slovenské rapové hvězdy Rytmuse. Snaha přilákat nové diváky vedla k obměně poroty, kde se kromě evergreenů Palo Habery a Gábiny Osvaldové objeví nové tváře Helena Zeťová a právě Rytmus. V pozadí spotu hraje známá píseň od Rytmuse Zlatokopky.

Přijď na casting do Bratislavy a změň svůj život.

Účast Rytmuse v porotě Superstar vyvolala řadu polemik a diskusí, což se pravděpodobně pořadateli soutěže líbí už teď. Za všechny vybírám jeden z YouTube, který to celkem pěkně shrnuje:

Proc by jsi mel zmenit svuj zivot? Mne se zda ze si ho prave mení. Zacinal na 0, z ulice a to ze je ted vice komercní je jen jeho vec. To ted jako budeme vsichni nadavat na to, ze Karel Gott je komercni?? :-DD Myslím, ze to ze si muze sednout mezi porotu superstar je urcite uspech… kdo znas by se tam dostal? Kdyz jsem mel 15 roku, nebo 18 jsem mel taky jine nazory jako ted. Clovek se vyvijí a vyjimkou není ani rytmus. Na jeho míste bych delal to samé. Tojako má ted repovat do konce zivota?

(zdroj: YouTube, autor jurod8)

Originální píseň ke spotu Česko-Slovenská Superstar: Rytmus [+]
Rytmus – zlatokopky
Pro zobrazení odkazu musíte být přihlášeni! [Přihlásit] [Registrovat]