Česko Slovensko má Talent: Las Vegas (upoutávka 2011)

Česko Slovensko má Talent: Las Vegas (upoutávka 2011)

Publikováno: 9. srpna 2011
Štítky: , ,

V Las Vegas natáčená upoutávka na pořad Česko Slovensko má Talent, jehož druhá řada poběží na podzim u nás na TV Prima a Slovensku na TV Joj. Kromě moderátorů Jakuba Prachaře a Martina „Pyco“ Rausche se v něm objeví kompletní porota (Martin Dejdar, Jaroslav Slávik, Lucie Bílá) a někteří z účastníků první řady soutěže Česko Slovensko má Talent.

Po představení Martina Dejdara jako nového člena poroty, je tady nová „světová“ znělka na českou obdobu show Got Talent.

Nejúspěšnější show všech dob.

Originální píseň ke spotu Česko Slovensko má Talent: Las Vegas 2011 [+]
Nicol J. McCloud – Got Talent
Pro zobrazení odkazu musíte být přihlášeni! [Přihlásit] [Registrovat]

Natáčení upoutávky probíhalo v Las Vegas a podílel se na něm i hollywoodský štáb, který má zkušenosti s hvězdami amerického filmu. Štábu hodně pomohl Maroš Kočan, zahraniční redaktor TV JOJ, díky kterému se náš štáb ve Vegas rychle zorientoval. Na natáčení za velkou louží si členové štábu museli vyhradit pět dní, ze kterých dva strávili cestováním. Dojmy z natáčení v Las Vegas nám zprostředkovala samotná režisérka upoutávky, Barbora Kardošová: „Bylo to náročné, skoro jsme nespali, protože jsme měli na všechno omezený čas. Pracovali jsme na 150 procent. Hned po příjezdu jsme přes den absolvovali obhlídky lokací a v noci jsme točili, protože Las Vegas je známé jako město, které nikdy nespí.“ Výsledkem práce je dynamická upoutávka, ve které se objeví nejen moderátoři programu a porota, ale i některé z hvězd z první řady Talentu.
[zdroj: www.csmatalent.cz]