Český rozhlas: Osvald poslouchá a neposloucá

Český rozhlas: Osvald poslouchá a neposloucá

Publikováno: 26. srpna 2011
Štítky: ,

Poslouchej Český rozhlas, nebo skončíš jako loser! O tom se vás pokusí přesvědčit Osvald v on-line kampani Českého rozhlasu za placení rozhlasových poplatků.

Když zavítáte na stránku www.osvaldposloucha.cz a prokoušete se interaktivním videem s možností volit si další děj, zůstane vám v hlavě dost otázek. Především kdo za tím stojí? Možná to zní neuvěřitelně, ale opravdu Český rozhlas a agentura Nydrle. Ti v příběhu fiktivní postavy Osvalda Novotného vytvořili příběh kluka, na kterém se (ne)projeví poslouchání Českého rozhlasu.

Jmenuju se Osvald. Vlastně jsme dva. Já a zase já. Jeden z nás má skvělý život a ten druhý je tak trochu loser. Chcete vědět proč? Tak se podívejte na můj příběh …

Pokud chcete vidět a poznat všechny varianty, chce to chvilku trpělivosti.  Video nabízí pro každou časovou etapu vždy možnost výběru – poslouchá x neposlouchá. V ideálním případě samozřejmě z happyendem v podobě „zábavy“ s novou partnerkou v moderním bytě nad laptopem při placení rozhlasových poplatků na www.rozhlasovypoplatek.cz.

Ještě, že jsem kampaň neviděl dřív. Možná bych teď už Český rozhlas neposlouchal.