Chanel Coco Mademoiselle: Keira Knightley flirtuje s fotografem

Chanel Coco Mademoiselle: Keira Knightley flirtuje s fotografem

Publikováno: 25. března 2011
Štítky: , , , ,

Keira Knightley v reklamě značky Chanel na nový parfém Coco Mademoiselle. Krátký reklamní film, ve kterém má britská herečka logicky hlavní roli, je jemnou parafrází na mužský svět. Keira Knightley v něm navzdory svému křehkému zjevu a zasněnému pohledu vystupuje v roli ženy, která přesně ví co chce a umí toho i dosáhnout. Není pro ní problém si zazávodit na motorce a dosáhnout svého u mužů.

Posilněná vůní parfému Chanel Coco Mademoiselle nasedá Keira Knightley na motorku, aby dojela na focení do ateliéru. Po cestě si to narychlo rozdá (rozuměj závod) na semaforech se skupinou jezdců na motorkách, a už staví pod okny ateliéru. Mezi ní a fotografem jde o něco víc než jen focení, a ze strany Keiry je to jasné svádění. Ve chvíli, kdy fotograf zamkne dveře, aby mohli být o samotě, zjistí, že je v místnosti sám. Keira Knightley se vytratila po anglicku, protože v mužském světě, ve kterém se očividně cítí velice dobře, si vystačí pouze s flakónem parfému Chanel Coco Mademoiselle.

Po dobu celého reklamního filmu režiséra Joea Wrighta, který s Keirou Knightley natočil už filmy Pokání nebo Pýcha a předsudek, zpívá symbolicky Joss Stone svoji verzi písně It’s a man’s world. Celek působí příjemným dojmem s dobře vypadající Keirou jako hlavní devizou, který značce Chanel sluší.

Originální píseň ke spotu Chanel: Coco Mademoiselle a Keira Knightley [+]
Joss Stone – It’s a man’s world
Pro zobrazení odkazu musíte být přihlášeni! [Přihlásit] [Registrovat]