Cryos: Spermabanka na každém kroku

Cryos: Spermabanka na každém kroku

Publikováno: 21. dubna 2011
Štítky: , , ,

Tohle je sice falešná (fake) reklama na Cryos ATM Sperm Bank od Team Submarine, ale určitě si zaslouží pozornost. Navrhuje prosté a zábavné řešení pro odběr spermatu podobný automatům na peníze a platebním terminálům. A sperma by také šlo pro placení běžně používat. Spot ukazuje několik modelových situací, ve kterých by se vám mohla takové řešení odběru spermatu hodit.

Vše začíná ve spermabance, kam přijde potencionální dárce a odchází otrávený množstvím papírů, které je nutné vyplnit. Radu dostane od přítele, který mu doporučuje spermomat Cryos. Stačí pouze zasunout penis a peníze za sperma už se hrnou. Navíc Cryos nabízí i mobilní řešení, takže sperma vám poslouží pro placení v taxíku, restauraci, nebo například když vás přepadnou zloději.

Než propadnete znechucení nebo naopak nadšení, mějte na paměti, že jde o falešnou reklamu a Cryos jako největší světová spermabanka je v tom nevinně. Jenom si ji vzali na paškál pánové z Team Submarine, protože se to vzhledem k předmětu činnosti snadno nabízí. Vytvořená představa světa s automaty na odběr semene je tak spíš jejich výpovědí.