Crysis 2: New York i svět na Vás spoléhá! (trailer)

Crysis 2: New York i svět na Vás spoléhá! (trailer)

Publikováno: 24. března 2011
Štítky: , , ,

Trailer ke hře Crysis 2, která oficiálně vychází 25.3.2011. New York i svět na Vás spoléhá! Staňte se zbraní a bojujte proti nákaze, mimozemšťanům i jednotkám CELL, díky Nanosuite 2 máte šanci – nepromarněte ji. Video symbolicky doprovází cover New York, New York od B.o.B (Bobby Ray Simmons, Jr.).

Buďte zbraní, zachraňte New York!

Crysis 2 je další z řady her, která nepodcenila průvodní trailer ke svému uvedení na trh. Přestože vsadila pouze na záběry ze hry bez nějakého dalšího příběhu nebo i klasické reklamy, podařil se jí slušný mix obrazu a hudby, který si své příznivce jistě najde.

Originální píseň ke spotu Crysis 2: trailer [+]
B.o.B (Bobby Ray Simmons, Jr.) – New York, New York
Pro zobrazení odkazu musíte být přihlášeni! [Přihlásit] [Registrovat]

Společnosti Electronic Arts Inc. a Crytek GmbH, mnohonásobně oceněná za svou sérii Crysis®, oznámily zahájení prodeje Crysis 2. Očekávaná FPS katapultuje hráče do skvěle vizuálně zpracovaných ruin New York City, které v roce 2023 zasáhne devastující útok mimozemšťanů. S pomocí bojové superkombinézy Nanosuit 2 budou rychlí, silní a neviditelní a pokusí se zachránit lidstvo před zničením. Crysis 2 je prvním titulem využívajícím nejmodernější multiplatformový herní engine společnosti Crytek s názvem CryENGINE®3, který umožňuje hraní v ohromujícím vysokém rozlišení, a to buď ve 2D nebo stereoskopickém 3D*.
„Vývoj Crysis ve verzích pro konzole považujeme z hlediska Cryteku za obrovský úspěch,“ uvedl Cevat Yerli, výkonný ředitel společnosti Crytek. „Jsme nesmírně nadšeni ze skutečnosti, že přinášíme tuto vysoce kvalitní střílečku z vlastního pohledu hráčům na několika platformách a současně jim nabízíme další dimenzi hraní ve stereoskopickém 3D.“
Herní kritici na celém světě již nyní hodnotí Crysis 2 jako jednoznačný hit. Prozatím hra zaznamenala 15 skóre 90 a vyšší – za všechny uveďme recenze magazínů Official Xbox Magazine (Velká Británie) a PC Action (Německo), které Crysis 2 komentovaly slovy: „Úžasná, až vám z toho spadne čelist“, respektive „Bombastická střílečka se skvělou grafikou, inteligentními nepřáteli a vysoce motivujícím multiplayerem“.
V Crysis 2 zasáhne New York City série klimatických katastrof, následovaných epidemií, která v krátkém čase drasticky zredukuje místní populaci. Za této situace se v ulicích města objeví agresivní mimozemšťané a uvrhnou metropoli do ještě hlubšího chaosu a zkázy. Na tomto bitevním poli již hráči nebudou omezeni na pouhé střílení a vrhání granátů, ale budou moci využívat apokalyptické prostředí New York City jako virtuální „hřiště“ a proměnit se zde v ničivé zbraně. Hluboce propracovaný a výpravný scénář herního příběhu v režimu pro jednoho hráče pochází z pera uznávaného autora žánru sci-fi Richarda Morgana (Půjčovna masa).
Crysis 2 rovněž obsahuje vysoce dynamickou multiplayerovou kampaň, vyvinutou specializovaným dceřiným studiem Crytek UK. Tvoří ji celkem 6 herních módů a 12 map, rozprostírajících se na řadě známých lokalit New Yorku. Hráči se na nich pohybují nejen v klasické horizontální, ale také vertikální rovině, což jim dovoluje využívat zcela nové strategické postupy a útočit, nebo se bránit shora i zdola. Ústředním prvkem herního systému multiplayeru je pak kombinéza Nanosuit 2 se svými unikátními vlastnostmi.
Crysis 2 je na českém a slovenském trhu k dostání buď ve 2D nebo stereoskopickém 3D* ve verzích pro videoherní a zábavní systém Xbox 360®, počítačový zábavní systém PLAYSTATION®3 a PC. Další informace o Crysis 2 naleznete na www.ea.com/cz/crysis-2. Dění okolo hry můžete sledovat i na stránkách sociálních sítí pro české a slovenské příznivce titulů EA, konkrétně na Twitteru www.twitter.com/eaczech a Facebooku www.facebook.com/crysis.czsk.
[zdroj: tisková zpráva, http://notebook.cz/]