Gymkhana 2: Ken Block & DC Shoes (Subaru Impreza)

Gymkhana 2: Ken Block & DC Shoes (Subaru Impreza)

Publikováno: 13. října 2010
Štítky: , ,

Spoluzakladatel firmy DC Shoes a zároveň rally jezdec Ken Block předvádí své umění s vozem Subaru Impreza WRX STI v rámci projektu Gymkhana 2. Natáčelo se v přístavu v Loa Angeles, a Ken Block předvedl všechno co je mu vlastní. Pro řidiče týmu Monster World Rally Team Kena Blocka je hlavní výzvou možnost ovládat svůj vůz na nejkrajnějším limitu. Ve spotu tak vidíme manévrování kolem řady kuželů, slalom, nebo otočky o 180 stupňů a 360 stupňů. Všechny disciplíny projíždí s využitím extrémní akcelerace, brzdění a driftování. Jako host se objeví americký profesionální skateboardista Rob Dyrdek.

Gymkhana je specifický druh motoristického sportu, ve kterém musí jezdci překonávat překážky jako jsou kužely, pneumatiky nebo sudy, provést 180 a 360 stupňové rotace další pokročilé dovednosti. To vše za použití driftování , které je vyžadováno všude, kde je užitečné nebo nezbytné. Důležitý je i výsledný čas, protože se jezdí na časový limit.

Ken Block využívá svých dovedností se Subaru Impreza WRX STI ve prospěch značky DC Shoes, kterou založil. Tento zvláštní formát dlouhé reklamy (obvykle delší než 5 minut) se nazývá infomercial, a v tomto případě se na to kouká pěkně.

Spoty z kampaně Ken Block & Gymkhana: