dm drogerie: Zde jsem člověkem, zde nakupuji

dm drogerie: Zde jsem člověkem, zde nakupuji

Publikováno: 16. května 2011
Štítky: , ,

Už nějaký čas používá dm drogerie markt ve svých reklamách píseň Lisa – Colors Glow a všechno ostatní se točí kolem ní. Sestřih několika svěžích skečů do jednoho spotu, podmalovat to chytlavou hudbou, a je vymalováno. Protože se stejného konceptu se dm drogerie markt stále drží, je namístě předpokládat spokojenost.

Zde jsem člověkem, zde nakupuji.

„Skladba vypovídá o mezilidských vztazích, typickém a neustálém škádlení mezi muži a ženami,“ vypráví zpěvačka, autorka skladby, herečka a muzikálová představitelka Sabine Elisabeth Mayer alias „Lisa„. Pyšně dodává: „Je neuvěřitelné, kolik lidí již tento singl zná.“

mp3

Originální píseň ke spotu dm drogerie: tady jsem člověkem [+]
Lisa – Colors Glow
Pro zobrazení odkazu musíte být přihlášeni! [Přihlásit] [Registrovat]

Poselství dm televizních spotů ve znění „Zde jsem člověkem. Zde nakupuji“ odráží nejen firemní filozofii dm, ale i pocit, který by měl mít zákazník při každém nákupu ve své dm. Tato slova vyjadřují, že dm uznává individualitu každého člověka a váží si jí. Pro dm je každý zákazník jedinečná osobnost se svými specifickými potřebami, bez jakéhokoli idealizování a vytyčování norem. Stručně řečeno, v dm je člověk na prvním místě.
[zdroj: www.dm-drogeriemarkt.cz]

Podívejte se i na další spoty dm drogerie markt: