Fanclubfotbal.cz: Fanoušek má vždycky přednost

Fanclubfotbal.cz: Fanoušek má vždycky přednost

Publikováno: 21. září 2010
Štítky: ,

Spot pro oficiální fanclub české fotbalové reprezentace, účinkují Milan Baroš, Roman Bednář, Jan Rajnoch, Michal Kadlec, Marek Suchý, Petr Svěcený a Vladimír Šmicer. Milan Baroš v hlavní roli má poskytnout interwiev po vítězném zápase a napochoduje do sprchy se umýt. Tu ale k jeho překvapení najde plnou polonahých chlapů, ze kterých se vzápětí vyklubou fanoušci s obvyklým: „Kdo neskáče není Čech„. Bary se nevysprchuje, fanoušek má vždycky přednost.

„Hráči se dobře bavili při natáčení klipu a já věřím, že fanouškům nyní zvedne náladu výsledný spot. Podporu všech fanoušků českého fotbalu budeme při říjnovém utkání se Skotskem opravdu hodně potřebovat,“ řekl k premiéře originálního videa Petr Svěcený, ředitel komunikace ČMFS.
[zdroj: Sport.cz]

Při natáčení spotu asi nikoho nenapadlo, že zápas s Litvou dopadne tak jak nakonec skončil, a ladění spotu do vítězného tónu je tak spíš labutí písní současné fotbalové reprezentace. Závěrečný úšklebek Milana Baroše nad fanoušky ve sprše je tak možná víc než symbolický.

Processing your request, Please wait....