Fanclubfotbal.cz: Fanoušek má vždycky přednost

Fanclubfotbal.cz: Fanoušek má vždycky přednost

Publikováno: 21. září 2010
Štítky: ,

Spot pro oficiální fanclub české fotbalové reprezentace, účinkují Milan Baroš, Roman Bednář, Jan Rajnoch, Michal Kadlec, Marek Suchý, Petr Svěcený a Vladimír Šmicer. Milan Baroš v hlavní roli má poskytnout interwiev po vítězném zápase a napochoduje do sprchy se umýt. Tu ale k jeho překvapení najde plnou polonahých chlapů, ze kterých se vzápětí vyklubou fanoušci s obvyklým: „Kdo neskáče není Čech„. Bary se nevysprchuje, fanoušek má vždycky přednost.

„Hráči se dobře bavili při natáčení klipu a já věřím, že fanouškům nyní zvedne náladu výsledný spot. Podporu všech fanoušků českého fotbalu budeme při říjnovém utkání se Skotskem opravdu hodně potřebovat,“ řekl k premiéře originálního videa Petr Svěcený, ředitel komunikace ČMFS.
[zdroj: Sport.cz]

Při natáčení spotu asi nikoho nenapadlo, že zápas s Litvou dopadne tak jak nakonec skončil, a ladění spotu do vítězného tónu je tak spíš labutí písní současné fotbalové reprezentace. Závěrečný úšklebek Milana Baroše nad fanoušky ve sprše je tak možná víc než symbolický.