Gambrinus Fanliga: Kohák trénuje Horvátha, Štajnera a Krejčího

Gambrinus Fanliga: Kohák trénuje Horvátha, Štajnera a Krejčího

Publikováno: 8. července 2013
Štítky: , ,

Jakub Kohák v roli svérázného fotbalového trenéra oblíbené tipovačky Gambrinus Fanliga.cz. Na trávníku Pavel Horváth, Jiří Štajner, Ladislav Krejčí a v pozadí i oficiální trenér František Komňanský. Všechna taktika jde stranou, rozhoduje přejetý bobr, věštění a rozpočítávání. Úspěšnost zvolené taktiky by se nakonec nemusela moc lišit od skutečné ligy, vyzkoušet to můžete s Gambrinusem sami na fanliga.cz.

Sestavte si svůj týmů z hráčů Gambrinus ligy a podle jejich statistik z reálných zápasů vyhrajte opravdu zajímavé ceny. Mezi nimi je výlet na vybrané utkání české reprezentace, koučování oblíbeného týmu gambrinus ligy či ipady, sudy piva nebo permanentky.

Štajny nebo Horvi?
Láďa Krejčí hrát nebude, ale postaví Jakub Kohák Jirku Štajnera nebo Pavla Horvátha. Rozhodne jeho rozpočítadlo správně?

Věštec poslal na hřiště Ladislava Krejčího
Kosti věštce Jakuba Koháka rozhodly! Na hřiště půjde Ladislav Krejčí a Jirka Štajner s Pavlem Horváthem zůstanou na lavičce. Rozhodly bohové správně?

Fanliga – Jak na to?
Jakub Kohák tě provede Gambrinus Fanligou a ukáže základní prvky ovládání, které se ti budou hodit při první návštěvě www.fanliga.cz

Kohák srazil bobra
Jakub Kohák rozhodl, kdo bude kapitánem v Gambrinus Fanlize. Podívej se, kdo má zuby jako bobr a jestli vybral Kohák dobře.
(video nad textem)