Hororová poprava v přímém přenosu! (16+)

Hororová poprava v přímém přenosu! (16+)

Publikováno: 22. září 2011
Štítky: , ,

Nic pro slabé povahy!! (16+) Pozvánka na švédský hororový festival(?) Elmsta 3000 Horror Fest chce silnější žaludek a slabost pro horory.

První video bylo zveřejněné ve středu na Facebooku s výzvou „12 lajků a můžete mu zachránit život“. Ve druhém videu zveřejněném v pátek už následuje jen lakonická informace „příliš mnoho lajků“. A jak to s chudákem dopadlo se můžete podívat sami.

Svázaná postava sedící s kápí na hlavě na autovrakovišti, na kterém hlasitě vyhrává hudba a kolem pobíhají tři smějící se vykukové. Jeden z nich s postavou dokonalé hororové kreatury má v ruce mačetu a netrvá dlouho než předvede, že s ní umí zacházet. Useknuté ruce u svázaného vězně a spousta krve všude kolem jsou jasným důkazem. Smích pošuků nabírá na intenzitě a své udělá i hudba The Shit/Musical circus/Matte.

Po zveřejnění na Facebooku, kdy si autoři vyžádali prostřednictvím mučitelů 12 like, aby vězeň přežil, následovalo druhé video. V tom hned na začátku jeden z  mučitelů konstatuje, že like bylo moc a následuje nevyhnutelný konec vězně v kápi pomocí výbušniny umístěné pod židli. Potom už jenom končetiny létající vzduchem a samozřejmě smích.