Korunní: Leoš Mareš zachraňuje Miss Elišku Bučkovou

Korunní: Leoš Mareš zachraňuje Miss Elišku Bučkovou

Publikováno: 7. března 2011
Štítky: , , ,

Možná už jste také narazili na video s Leošem Marešem a Miss Eliškou Bučkovou, které se rychlostí blesku šíří po internetu. Za tímto virálem stojí Korunní, která sponzorovala projekt studentů zlínské Univerzity Tomáše Bati. Reklama Korunní je poměrně dovedně schovaná a v první části příběhu se s ní vůbec nepotkáte. Teprve v nabídnutých pokračováních s možností volby Realita nebo Pohádka je už směrování videa jasnější a konec spotů odkazuje k produktům Korunní čokoládová a kávová.

Autoři projektu neponechali nic náhodě a kromě titulku videa umístěných na YouTube „Leoš Mareš se svlečenou Miss Eliškou Bučkovou“ nepodcenili ani popis „Elišku Bučkovou přepadli dva bezďáci v podchodu. Aby je setřásla strhá si své sexy šaty. A nahá doběhne k Ferrari a chce pomoc od Leoš Mareš.“ Není divu, že video přilákala v poměrně krátké době přes 100.000 diváků.

Hodně z nich bude ale asi zklamaných. O nahotě missky Elišky Bučkové si mohou nechat jen zdát. Ta sice na útěku před bezdomovci odhodí svůj kožich a kdeco z kabelky, ale sexy šaty na ní bezpečně zůstanou. Leoš Mareš potom sekunduje v jakési roli (ne)zachránce, podle toho jakou variantu dokončení příběhu si zvolíte. Jedinou jistotou tak zůstává Korunní.

Poslední dobou se s virální reklamou v Česku zdá se roztrhl pytel. A muziku tvrdí minerálky. Po „uniklém“ videu z natáčení reklamy Magnesie na Českého lva, ve kterém exceluje Macháček a Budař, je tady i projekt studentů zlínské Univerzity Tomáše Bati s Marešem a Bučkovou.

REALITA (Mareš se vykašlal na miss Elišku Bučkovou!!!)

POHÁDKA (Mareš se proměnil v kouzelnou vílu !!!)