Lidé.cz: Konec vztahu nafukovací panny

Lidé.cz: Konec vztahu nafukovací panny

Publikováno: 14. března 2011
Štítky: , , ,

Nafukovací panna Klára v reklamě na server Lidé.cz. Přestože sdělení je poměrně jednoduché, cesta k němu opět poněkud složitá a kostrbatá podobně jako v reklamě na Seznam.cz. Vzhledem k tomu, že tady je přeci jen cílení na jinou skupinu, bude mít asi příběh „konec vztahu nafukovací panny<iframe width=“480″ height=“360″ src=“https://www.youtube.com/embed/ucbMtZhZgFg?rel=0&amp;showinfo=0″ frameborder=“0″ allowfullscreen></iframe>“ na internetu potenciální divácký úspěch. Ve světě náctiletých jsou podobné pošetilosti jako živost s nafukovací pannou vítané.

Lidi hledaj lidi.

„Jak může použití Lide.cz změnit život, otevřít oči a pomoci získat štěstí. V našem spotu ale štěstí jednoho znamená tragédii nafukovací panny Kláry.“ To jsou slova doprovázející uvedení spotu na Stream.cz. Seznamu nezbývá než věřit, že počet lidí hledajících virtuální štěstí na internetu bude stále dost velký na to, aby jejich Lidé.cz žili.

A snad poslední poznámka k provedení spotu Lide.cz – nějak se nemohu ubránit dojmu, že podobnost se skvělým trailerem Dead Island je více než náhodná(?).