LIDL: Paulus versus Ihnačák (Kuchyně Lidlu)

LIDL: Paulus versus Ihnačák (Kuchyně Lidlu)

Publikováno: 18. září 2013
Štítky: ,
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
VN:F [1.9.22_1171]
 7.2/10 (5 hlasů)

Česko versus Slovensko aneb Roman Paulus versus Marcel Ihnačák, to je nová kampaň diskontu LIDL, který nás chce naučit vařit zdravě, rychle, jednoduše a za super cenu. Oba kuchaři každý týden připraví svůj recept, o kterém můžete hlasovat na www.kuchynelidlu.cz. Cílem kampaně Paulus versus Ihnačák je povznést každodenní rutinu vaření na zábavu a nabídnout jiný pohled na gastronomii.

Schyluje se k nevídanému boji… o Vaše chuťové buňky. Již brzy se proti sobě postaví dva vynikající kuchaři -Roman Paulus a Marcel Ihnačák, kteří se pokusí najít recept na vítězství. Kdo vyhraje, kdo se provaří a kdo slízne smetanu? Vše se brzy dozvíte!

REKLAMA LIDL – Paulus a Ihnačák – MOZZARELLA – OD 19.9.
Co je v kuchyni nejdůležitější? Řád, nebo fantazie? Podívejte se, jak tento spor vyřešili kuchaři Roman Paulus a Marcel Ihnačák. Vyřešili ho jako opravdoví muži – pomocí mozzarelly! Dva kuchaři, dva recepty a vždy skvělá cena!

REKLAMA LIDL – Paulus versus Ihnačák – Kuchyně Lidlu
Šéfkuchař Roman Paulus zamýšlí ukázat Čechům a Slovákům, jak vařit chutně, zdravě a za skvělé ceny. A co zamýšlí Romanu Paulusovi ukázat Marcel Ihnačák?

Processing your request, Please wait....