Mattoni: Jan Kraus dostal dortem do obličeje

Mattoni: Jan Kraus dostal dortem do obličeje

Publikováno: 19. května 2010
Štítky: , , ,

Chuťovka z nové kampaně Mattoni s Janem Krausem, kterou v televizi neuvidíte! Video jakoby uniklé z natáčení reklam na Mattoni, ve kterém Kraus nejede podle představ Čtvrtníčka a ten ho podle toho z ruchových mikrofonů také hodnotí.

Takže Honzo pojedem! V klidu, na pohodu, žádný blbosti, jak jsme si řekli jo? Tak můžeš…

Ve spotu, kde nám chce Jan Kraus ukázat, jak díky pití Mattoni klidně zvládne upečené selátko, dostane místo toho dortem do obličeje, přesto doříká svůj text.

Stop! Honzo já mám srandu rád, ale todle jsme si nedomluvili! My jsme řekli, že do toho nebudete strkat ten rypák! Jak dlouho jste u filmu? Utřete ho… Tohle nemůže jít ani do televize, maximálně na internet…

Něco podobného jsem očekával v prvním okamžiku, kdy jsem se dozvěděl, že Čtvrtníček bude s Krausem točit reklamu. Možná nejen já. Samozřejmě by to bylo asi těžko průchodné pro top firmu typu Karlovarské minerální vody, a také je tady pořád riziko, že by to u značné části veřejnosti mohlo poškodit vnímání značky Mattoni. Takže jsem nakonec rád, že se uvolnil alespoň tenhle virál pro internet, který určitě udělá svou práci.