Medal of Honor: Tier 1 v Afghánistánu (trailer)

Medal of Honor: Tier 1 v Afghánistánu (trailer)

Publikováno: 23. listopadu 2010
Štítky: , , ,

S dějem, zasazeným do nehostinného a brutálního prostředí Afghánistánu, chce Medal of Honor odhalit poslání elitního amerického vojáka, v americké armádě označovaného jako Tier 1 Operator. Jde o naprostou elitu US Army, která pod přímým velením National Command Authority vykonává strategické úkoly nejvyšší priority. Na pozadí současných vojenských operací hra detailně ukáže jeho vůli, způsob přemýšlení a nekompromisní profesionalitu.
(zdroj: http://www.ea.com/)

Většina před zvukem střelby utíká, já jdu jeho směrem.

Tato poměrně neznámá jednotka, která funguje pouze pod přímým velením NCA (National Command Authority)*, je tvořena pečlivě vybranou skupinou vojáků a povolávána do operací nejvyšší důležitosti, ve kterých neúspěch jednoduše nepřipadá v úvahu. Jsou to totiž příslušníci Tier 1.

Uniformu ozbrojených sil USA obléká přes 2 miliony vojáků, námořníků a letců. Z nich spadá přibližně 50 tisíc pod velení speciálních (nekonvenčních) jednotek. Členové tzv. Tier 1 jsou však postaveni ještě výše a nezávisleji než špičky speciálních sil. Jejich přesný počet je předmětem tajemství, avšak nepřesahuje několik stovek. Jsou živoucími chirurgickými nástroji současného válečnictví, skutečnými velmistry aplikace násilných prostředků. Právě touto vojenskou superelitou je nová Medal Of Honor inspirována a vyvinuta ve spolupráci s příslušníky oddílů Tier 1. Hráč se ujme role těchto výjimečných válečníků a využije jejich jedinečných bojových schopností v akcích proti nepříteli na nejnáročnějším a nejnebezpečnějším bojišti světa, kterým je současný Afghánistán.
Je tu nový nepřítel. Nová válka. Nový bojovník. Patří k oddílům Tier 1.
*National Command Authority je ustálené označení pro kolektiv nejvyššího zákonného velení ozbrojených sil USA, konkrétně prezident a ministr obrany.
(zdroj: http://www.medalofhonor.com/)

Je jasné, že Call Of Duty: Black Ops má zdatného konkurenta, a obě hry budou patřit k tomu nejlepšímu mezi akčními počítačovými hrami.

Originální píseň ke spotu Medal of Honor: Tier 1 trailer [+]
Linkin Park – The Catalyst
Pro zobrazení odkazu musíte být přihlášeni! [Přihlásit] [Registrovat]