Moravskoslezský kraj: Světový zážitek! (2014)

Moravskoslezský kraj: Světový zážitek! (2014)

Publikováno: 11. října 2014
Štítky: , ,

Poměrně originální reklama na Moravskoslezský kraj. Nežijte historií, ale budoucností. Vše můžete zažít v Moravskoslezském kraji! Sport, zábava i relax. Přijeďte se podívat do Dolních Vítkovic v Ostravě a zažijte neopakovatelnou atmosféru při konání mezinárodního hudebního festivalu Colours of Ostrava. Nebo navštivte každoroční mezinárodní atletický mítink Zlatá tretra Ostrava. A v roce 2015 se stává Ostrava spolupořadatelem Mistrovství světa v ledním hokeji.

Taky vám básnička básnila o Zátopkovi? Jaký to byl fenomén a „takoví atleti už dneska nejsou“. Co vaši? pořád dokola melou o Woodstocku a o tom, že „zlatá léta ta už jsou dávno pryč“? A Nagano? Kolikrát vám říkali, že kdo ho neviděl, lepší hokej už nezažije? Kecy, všechno se dá zažít!

Moravskoslezský kraj –  Světový zážitek!

Moravskoslezský kraj
Nemusíte cestovat po celém světě, abyste viděli zámky jako na Loiře, Sochu Svobody, Las Vegas či Mount Everest… To vše můžete spatřit v našem kraji. Přijeďte a uvidíte Českou Pisu, můžete si vyrazit do Beskyd nebo do Jeseníků anebo třeba za zábavou do slavné Stodolní ulice v Ostravě. Navštivte Moravskoslezský kraj a uvidíte vše u nás! Užijte si „světovou“ dovolenou.

Ale dá se najít i tenhle ne příliš povedený kousek:
Reklama na Moravskoslezský kraj – PARTY HARD