Nicky Tučková: Rich Boy (ChytryHonza.cz)

Nicky Tučková: Rich Boy (ChytryHonza.cz)

Publikováno: 20. března 2013
Štítky: , , , ,

Nicky Tučková (Táňa Malíková) hledá bohatého muže pomocí svérázného videoklipu Rich Boy. Svojí brutální verzí angličtiny a textem video spolehlivě irituje návštěvníky na YouTube. Od začátku to vypadalo na parodii a recesi, teď se k virálu přihlásil server ChytryHonza.cz, který se věnuje finančnímu poradenství. Za týden má video  Nicky Tučková: Rich Boy přes dva milióny shlédnutí a 11.000 komentářů, to jsou pěkná čísla. Teď ještě jestli se to portálu ChytryHonza.cz podaří přetavit do nějakého reálného efektu. Účinnější by to asi bylo pro jazykovou nebo pěveckou školu. Ale minimálně jako zábava super.

Ahoj, jmenuju se Nicky a tohle je můj první videoclip. Dejte like, jestli se Vám bude líbit a sdílejte mociny prosíííím.

ChytryHonza.cz do virální kampaně zapojil i dřívějšího „dabéra“ anglicky namluvených videí Ondřeje Hejmu. Ten ke klipu Nicky Tučkové vzhledem k její svérázné angličtině poskytl profesionální překlad.

Mám velká prsa a ráda mám politiku (I have big tits and I like politics). Nemám ráda Zemanu, to radši Obamu. Tak pojď, boháči, pojď, nejsem prostitutka, chci být bohatá. Nechci pracovat, chci jíst vepřové, jít na pláž a pít něco z broskve.

Ondřej Hejma feat. Nicky Tučková

Rozhovor s Nicky Tučkovou