Nike: Objev svou výjimečnost (Find Your Greatness)

Nike: Objev svou výjimečnost (Find Your Greatness)

Publikováno: 26. července 2012
Štítky: ,

Skvělí sportovci jsou všude a nemusíte je hledat jen na olympiádě. To je poselství reklamy NikeFind Your Greatness“ (Objev svou výjimečnost), která byla spuštěná jen několik hodin před oficiálním zahájením Letních olympijských her 2012 v Londýně. Nike to bere i doslovně a ve spotu ukazuje několik míst nesoucích název „London“. Kromě symboliky nabízí reklama Nike kvalitní text:

Nenarazíte tu na žádné velkolepé oslavy. Žádné veřejné proslovy. Žádné reflektory. Co tu najdete, jsou skvělí sportovci. Nějak jsme uvěřili tomu, že výjimečnost je určená jenom pár vyvoleným. Že je jenom pro superhvězdy. Pravda je taková, že výjimeční můžeme být všichni. Nejde o to snižovat očekávání, ale zvýšit je v každém z nás. Protože výjimečnost se neschovává na jednom speciálním místě, ani v žádné speciální osobě… výjimečnost je všude, kde se jí někdo snaží najít.

Objev svou výjimečnost.

Nike není oficiálním partnerem LOH 2012 a kampaň je tak jasným šťouchnutím do největšího konkurenta Adidasu, který naopak oficiálním partnerem her je.