Nova Sport: Když slova nestačí (Stanley Cup)

Nova Sport: Když slova nestačí (Stanley Cup)

Publikováno: 26. května 2011
Štítky: , , , ,
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
VN:F [1.9.22_1171]
 9.7/10 (16 hlasů)

Znělka stanice Nova SportKdyž slova nestačí“ pro blížící se finále play off NHL. Bitvu o Stanleyův pohár můžete sledovat v přímých přenosech.

Vrchol sezóny v kanadsko – americké Národní hokejové lize se blíží, a televizní kanál Nova Sport láká na finále play off NHL zajímavou znělkou. V ní se velikánům hokejové historie nedostává slov, když mají popsat své pocity po zisku Stanley Cupu.

Když slova nestačí.

Po Víkendu hrdinů (300: Bitva u Thermophyl a Česko-Slovenská Superstar) v krátké době druhá znělka na Nově, která je zajímavě a atraktivně udělaná. Podobně jak znělka sportovního kanálu ČT4 Pět let s vámi.

Originální píseň ke spotu No Words – 2010 NHL Stanley Cup Finals [+]
Sia – Breathe Me (instrumental)
Pro zobrazení odkazu musíte být přihlášeni! [Přihlásit] [Registrovat]

Po upozornění od pozorného návštěvníka stránek je třeba doplnit, že nejde o původní znělku Nova Sport, ale o spot „No Words“ (beze slov) pro NHL Stanley Cup 2010 z dílny Y&R New York. Pro potřeby znělky přibyly jen české titulky. V reklamě plné emocí se postupně vystřídají hokejové legendy Pete Mahovolich, Bill Guerin, Chris Osgood, Ray Bourque, Bret Hull, Mark Messier, Glen Wesley, Darren McCarty, Teemu Selanne a Bill Ranford.

No Words – 2010 NHL Stanley Cup Finals

Processing your request, Please wait....