Novinky

Zasílání nových článků na váš e-mail

(7.4.2010)

Pro registrované uživatele byla přidána možnost nastavit si zasílání novinek do e-mailu. Stačí jít po přihlášení do svého profilu –  [Tvůj profil (nastavení)] -> [Zasílání novinek (Subscriptions)]. Tam si můžete vybrat z jakých kategorií chcete zasílat nové články, v jakém formátu a rozsahu.

………….

Zkvalitnění profilů a vylepšení diskuse. 

(3.3.2010)

Po problémech, které jsme měli u profilů registrovaných návštěvníků webu, kdy se nedařilo přidat vlastní avatary, můžeme konečně oznámit, že se dobrá věc podařila. Ve svém profilu si každý může nahrát obrázek jaký sám chce místo přednastaveného. Je samozřejmě možné využívat i služeb globálních avatarů Gravatar.

Kromě avatarů byla upravena i podoba diskuse v komentářích pod příspěvky. Vše by mělo vést k tomu, aby se diskuse stala přehlednější. A protože počet návštěvníků webu stále roste, doporučujeme se zaregistrovat. Nejenže si budete moc upravovat svůj profil o odlišit se od běžných komentářů, ale navíc chystáme pro registrované možnost vkládání vlastních reklam a videí.

………….

Rozšířili jsme nabídku o trailery, upoutávky k filmům v televizi a v kinech. 

(20.1.2010)

Protože i trailery se dají považovat za formu reklamních spotů, budeme je na TVspoty.cz zveřejňovat a komentovat. Věříme, že tak uděláme radost návštěvníkům těchto stránek, kteří tak budou mít možnost napsat své hodnocení nejen k trailerům samotným, ale případně i k samotným filmům a porovnat tak reklamu (trailery) se skutečností.

Jistě se i vám stalo, že jste se nechali nalákat do kina na film, který nakonec nebyl až tak podle vašich představ, resp. neodpovídal tomu, co jste na základě traileru očekávali. U nás máte možnost dát o tom vědět. Za každý váš názor jsme rádi.

………….