O webu

TVspoty.cz je web zaměřený na publikování zajímavých televizních a filmových reklam s vlastním názorem. Velmi pravděpodobně už dnes nabízíme největší ucelenou a pravidelně aktualizovanou databázi reklam v České republice.

 

To by jako informace mohlo v podstatě stačit. Ale možná se najde i pár lidí, kteří budou mít chuť přečíst si pár dalších řádek. Nebo dokonce budou chtít vědět něco víc.

Portálů zabývajících se reklamou se najde u nás i v zahraničí celkem dost. A video portálů, které mají vtipné reklamy jako jednu z kategorií, už je bezpočet. Proč tedy další web se spoty? Za prvé, za druhé, za třetí (… a za x-té), protože nás to baví. Kromě světových reklam, které možná ani neznáte, chceme především mapovat povedené české reklamy, a to je další důvod pro existenci webu. Časem se nám snad podaří vytvořit rozsáhlou databázi sloužící nejen pro zábavu běžným návštěvníkům, ale i případnou inspiraci tvůrcům a agenturám.

Hodně lidí má při vyslovení slova reklama averzi a husí kůži. Není se čemu divit, většina spotů má mizernou kvalitu. Lépe řečeno z hlediska divácké atraktivnosti nejsou zajímavé, prodávat mohou víc než dobře. Takové reklamy tady ale nenajdete, nebo alespoň v minimální míře. Samozřejmě pokud nepůjde o kandidáty do síně hanby. Na rozdíl od profesionálních webů chceme nabídnout jen přízemní konzum. Přeloženo, přiblíženo a zlidštěno – chceme ukázat reklamy, které by mohly zajímat a pobavit i někoho dalšího mimo zadavatele a agentury.

Než začnete kritizovat, a nadávat (nic osobního, i já jsem Čech), vezměte na vědomí, že tím nic nezměníte. Jestli si někdo myslí, že zná lepší televizní reklamy, a že komentáře nestojí za nic, je pravděpodobně vhodný kandidát na redaktora webu. Stačí jen napsat a nějakou spolupráci už určitě vymyslíme. Pro ty méně aktivní je tady ještě pořád možnost přidat reklamu podle svého vkusu, nebo se alespoň zapojit do diskuse u jednotlivých reklam.

 

Jste reklamní agentura nebo zadavatel reklamy?

Máte hotovou novou reklamu, která půjde ven? Myslíte si, že by tady neměla chybět?
Napište na info[zavinac]tvspoty.cz nebo použijte formulář, přidejte popis přibližně v rozsahu uváděném na webu a vaše reklama tady bude coby dup. Když se na ní bude dát koukat…

 

Líbí se vám TVspoty?

Pro všechny majitele webových stránek jsme otevření pro to, čemu se vzletně říká spolupráce. V praxi to většinou znamená mnohem přízemnější výměnu odkazů, případně jiné formy, které mohou oběma stranám pomoc. Možností je víc než by se mohlo zdát, tak se neváhejte ozvat.

 

Ať se vám u nás líbí a rádi se vracíte!

 

 

Zásady ochrany osobních údajů
Cookies