O2 Guru: Poradíme vám (Svět O2 myšlenek)

O2 Guru: Poradíme vám (Svět O2 myšlenek)

Publikováno: 16. dubna 2012
Štítky: ,

Skřet s velkýma ušima a rybím ocasem a lá mořská víla houpající se na houpačce z větve stromu někde nad rybníkem, to je prý svět O2 myšlenek v nové reklamě. Hmm. Zatímco T-Mobile boduje s Motorkáři, Vodafone to zkouší s experty Nightwork, u O2 zvolili projekt O2 Guru aneb „Poradíme vám“. Takže podobná strategie jako Vodafone a podobné šlápnutí vedle. To už vážně není co nabídnout? Kdyby to někoho zajímalo, najde podrobnosti na www.o2.cz/guru. Na mě je toho myšlení nějak moc.

Vítejte ve světě O2 myšlenek. Tady je zkrátka všechno na co O2 myslí. Mysleli i na mě. Ale o mě teď nejde. Tady teď myslí hlavně na to, jak vám pomoci…

Kampaň expertů O2 se inspirovala britským originálem „Thinking of You“. Jenom postavičku Fauna (napůl člověk a napůl kozel) s veverkou vystřídal Goldfišák (čtete dobře) a vydra.

O2 advert: Thinking of you

Ti nejlepší z nejlepších, naši O2 Guru, vám poradí a pomohou na Facebooku, Twitteru a nově také v prodejnách. A pokud nemáte zrovna žádný dotaz, nechte se inspirovat jejich know-how o chytrých telefonech, aplikacích nebo třeba vychytávkách pro digitální domácnost.
[zdroj: www.youtube.com/user/o2cz]

Spoty z kampaně Svět O2 myšlenek: