O2: Ideální místo kam pro chytrý telefon

O2: Ideální místo kam pro chytrý telefon

Publikováno: 5. února 2012
Štítky: ,

Mobilní operátoři pomalu pochopili, že lepší než „výhodné“ tarify jsou telefony zdarma, popřípadě za opravdu zajímavé ceny. Samozřejmě, že jim to „zdarma“ potom v rámci paušálu bohatě zaplatíte. Stejnou strategii zvolili i u O2 v nové kampani na chytré telefony Samsung Galaxy Y,  Nokia Lumia 710 a Nokia Lumia 800 s Microsoft Windows.

V porovnání s aktuálně ve fitku v tričku T-Mobilu cvičícím Kotkem a Pavláskem o dost slabší kafe pokud jde o zábavu, možná ale zůstane víc prostoru pro nabídku smatrphonů jako takových. Kromě animace není skutečně nic, co by mohlo odpoutat pozornost. O2 tak po žárlivých vánočních dárcích jen potvrzuje, že v reklamě volí výrazně usedlejší projev než konkurence. Aktuální nabídku chytrých telefonů za korunu nebo za dotované ceny najdete na www.o2.cz.

Ideální místo kam pro chytrý telefon Nokia Lumia 800
O2 je ideální místo, kam pro chytrý telefon, protože u nás najdete ty nejnovější. Od února třeba elegantní WP Nokia Lumia 800 plný aplikací, naplno poháněný naší Chytrou sítí.
video nad textem

Ideální místo kam pro chytrý telefon Samsung Galaxy Y
O2 je ideální místo, kam pro chytrý telefon, protože u nás jsou dostupné doslova pro každého. Třeba lehce ovladatelný Samsung Galaxy Y jen za korunu s libovolným tarifem a internetem v mobilu.

Ideální místo kam pro chytrý telefon Nokia Lumia 710
O2 je ideální místo, kam pro chytrý telefon. U nás totiž najdete ty nejnovější. Od února třeba WP Nokia Lumia 710 se spoustou aplikací, supervýkonný na naší Chytré síti.