ODS: Nenechte propadnout váš hlas (volby 2010)

ODS: Nenechte propadnout váš hlas (volby 2010)

Publikováno: 11. května 2010
Štítky: ,

ODS představila svůj nový spot pro volby 2010Váš hlas„. Po zkušenosti s hysterickou reakcí některých návštěvníků u spotu Přemluv bábu! jsem už neměl v úmyslu dávat prostor další politické reklamě. Kvalitou svého provedení si to málokdy zaslouží, a pouze vyburcuje zarputilé odpůrce jedné či druhé strany ke sprostým a demagogickým projevům. Nicméně volební spot ODS vybočuje z řady obrazovým i zvukový ztvárněním. Až na několik reminiscencí do let 1948, 1968 a 1989, které si autoři zřejmě nemohli odpustit, je vystavěný osvěžujícím moderním způsobem.

Každý hlas je jiný – Každý hlas může potěšit – Každý hlas může povzbudit – Každý hlas má svůj účel – Každý hlas může ovlivnit generace – Každý hlas má právo zaznít – Každý hlas může hodně změnit
Nenechte propadnout ten váš. Volte ODS.

Až do této chvíle se zdálo, že ODS jede ve starých kolejích a její kreslené spoty s Jiránkovými postavičkami nemohly zaujmout snad nikoho. Nevím do jaké míry se to může podařit jednomu spotu, ale alespoň snad náznak toho, že v ODS někdo nad reklamní kampaní pro volby 2010 také přemýšlí. Pravděpodobně ale už pozdě.