Old Spice: Alfa samec hraje poker (Pokerface)

Old Spice: Alfa samec hraje poker (Pokerface)

Publikováno: 16. prosince 2013
Štítky: , , ,
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone
VN:F [1.9.22_1171]
 6.0/10 (1 hlas)

Old Spice přichází s Wolfdog Akademií pro alfa samce. Isaiah Mustafa byl po několika pokusech nahrazen vlkem, který má připomenout mužům zákony divočiny. Wolfdog Akademii je možné aktivně absolvovat na facebooku Old Spice, a zakončit jí i testem. Absurdní dokonalost Old Spice Guye se ale bude nahrazovat těžko.

Z konceptu vlčí akademie se tak trochu vymyká spot „Pokerface„, ve kterém hrdina s kamenným obličejem hravě převálcuje za pomoci ptačích dravců svého soupeře v pokeru. Obklopen samozřejmě krásnými ženami, které zřejmě kromě charisma okouzlila jeho vůně.

Old Spice | Wolfdog Akademie (Isaiah Mustafa)

Old Spice | Wolfdog Akademie
Tohle je jen jedna lekce. Nenalhávej si, že to stačí. Musíš se zúčastnit všech mých lekcí. A pamatovat si je až do smrti. A nechat si je vytetovat. Vím, že je to hodně inkoustu. Zkus použít sedmičku font, nebo si sežeň větší tělo.

Old Spice | Wolfdog Academy – jak se stát mužem
Myslíš si, že víš jak se stát Alfa samcem? Řekl bych, že ne. Jsi teprve na začátku své cesty. Neboj se – máš nejlepšího učitele ze všech. Mě – Mr. Wolfdoga. Sleduj a uč se.

tagy: Old Spice, vůně, deodorant, pokerface, poker, karty, vlk, vlci, Wolfdog Academy, akademie, alfa samec, Procter & Gamble, 2013

Processing your request, Please wait....