Old Spice Danger Zone: Vůně muže pro ženy

Old Spice Danger Zone: Vůně muže pro ženy

Publikováno: 25. dubna 2011
Štítky: , , ,

Old Spice zřejmě definitivně zakotvil se svými lokalizovanými reklamami na deodoranty v České republice. Po spotu s kostlivcem, který neohroženě čelí nebezpečí chráněný pouze vůní Old Spice Danger Zone, je tady další verze s klasickým „Old Spice manem“.

Zdravím dámy! Podívejte se na svého muže, teď na mě, znovu na něj a nyní zase na mě. Bohužel on není já. Ale když začne používat nový deodorant Old Spice Danger Zone, může vonět jako já.
Podívejte se dolů nahoru – kde jste? Na jachtě! S mužem, který voní tak, jak by mohl vonět i váš muž. Co máte v ruce? Zpět na mě, mám to já. Je to ústřice a uvnitř dvě vstupenky na skvělý koncert. Podívejte se znova, vstupenky se proměnily v diamanty. Všechno je možné s mužem, který voní jako Old Spice. Jsem na koni!

Oblíbený formát spotu s mnoha trikovými přeměnami v jednom střihu zůstal zachován. Stejné to bylo už ve spotech jsem muž nebo vůně dovolené (ta nás možná s českým dabingem ještě čeká).

Všechno je možné s mužem, který voní jako Old Spice.
Jsem na koni.

Pořád si nemohu zbavit dojmu, že najít si cestu ke značce Old Spice prostřednictvím reklam je docela oříšek. Procter & Gamble má evidentně jiný názor podložený čísly, takže je pánové nejvyšší čas vzít Old Spice na milost, přestože spot na deodorant Danger Zone se zdá být cílený spíš na ženy.

Processing your request, Please wait....