Old Spice Danger Zone: Vůně muže pro ženy

Old Spice Danger Zone: Vůně muže pro ženy

Publikováno: 25. dubna 2011
Štítky: , , ,

Old Spice zřejmě definitivně zakotvil se svými lokalizovanými reklamami na deodoranty v České republice. Po spotu s kostlivcem, který neohroženě čelí nebezpečí chráněný pouze vůní Old Spice Danger Zone, je tady další verze s klasickým „Old Spice manem“.

Zdravím dámy! Podívejte se na svého muže, teď na mě, znovu na něj a nyní zase na mě. Bohužel on není já. Ale když začne používat nový deodorant Old Spice Danger Zone, může vonět jako já.
Podívejte se dolů nahoru – kde jste? Na jachtě! S mužem, který voní tak, jak by mohl vonět i váš muž. Co máte v ruce? Zpět na mě, mám to já. Je to ústřice a uvnitř dvě vstupenky na skvělý koncert. Podívejte se znova, vstupenky se proměnily v diamanty. Všechno je možné s mužem, který voní jako Old Spice. Jsem na koni!

Oblíbený formát spotu s mnoha trikovými přeměnami v jednom střihu zůstal zachován. Stejné to bylo už ve spotech jsem muž nebo vůně dovolené (ta nás možná s českým dabingem ještě čeká).

Všechno je možné s mužem, který voní jako Old Spice.
Jsem na koni.

Pořád si nemohu zbavit dojmu, že najít si cestu ke značce Old Spice prostřednictvím reklam je docela oříšek. Procter & Gamble má evidentně jiný názor podložený čísly, takže je pánové nejvyšší čas vzít Old Spice na milost, přestože spot na deodorant Danger Zone se zdá být cílený spíš na ženy.