Old Spice Danger Zone: Vůně dobrodružství

Old Spice Danger Zone: Vůně dobrodružství

Publikováno: 2. října 2011
Štítky: , ,

Reklama na Old Spice Danger Zone. Isaiah Mustafa opět přesvědčuje české ženy, že i jejich muž by měl vonět jako Old Spice muž. Tentokrát ladně zvládne sprchu na pláži, chůzi na kládě, po vodní hladině, upéct dort s pilou v ruce, aby po skoku do vířivky skončil sedící na motorce.

Zdravím dámy. Jak se máte? Skvěle? Vypadá váš muž jako já? Ne. Může vonět jako já? Ano. Měl by používat Old Spice Danger Zone, co já vím.. Milujete vůni dobrodružství? Chcete muže co voní jako by pro vás uměl upéct lahodný dort v kuchyni snů, kterou pro vás vlastnoručně postavil? Samozřejmě! Nasedněte… životní jízda začíná! Takže dámy, měl by váš muž vonět jako Old Spice muž? Řekněte sami…

Bývalý hráč amerického fotbalu Isaiah Mustafa jako Old Spice man už se objevil i u nás v reklamě sedící na koni, teď je tady vůně dobrodružství a možná se dočkáme i lokalizované vůně dovolené a dalších spotů. Ať už si o oceňovaných reklamách s Mustafou myslíte cokoliv, pořád mnohem lepší než to co předváděl Old Spice v reklamách dřív, nebo co nás možná ještě čeká.

Pro muže, který voní jako muž.