Pardál: Vylaďte si věci podle svého (Škola ladění)

Pardál: Vylaďte si věci podle svého (Škola ladění)

Publikováno: 15. dubna 2012
Štítky: ,

Škola ladění je projekt, kterým Pardál pokračuje ve své myšlence piva vyladěného samotnými pijáky. Vyladit podle svého si můžete nejen pivo, ale i všechno ostatní, Pardál pro vás v rámci školy připravil pár návodů. Navíc nabízí i volbu ředitele školy ladění, kde můžete získat 100.000 Kč a pivo na rok zdarma. Další informace najdete na skola.pardal.cz.

Každý má dnes nějakou školu. Ale vyladit si věci podle svého vás naučí jen Pardálova škola ladění. Žádné biflování ani poučky. Tenhle vzdělávací ústav ti ukáže jak si vyladíš pivo i všechno ostatní podle svého gusta. A navíc můžeš rovnou kandidovat na ředitele školy ladění. Získáš ředitelské křeslo, plat sto tisíc korun a pivo na rok zdarma.

Pardál – pivo vyladěné samotnými pijáky.

Škola ladění
Pardálova škola ladění je první vzdělávací ústav, který se obejde bez biflování a pouček. Místo toho se naučíš, jak vyrábět super vyladěné vychytávky, ze kterých všem tvým parťákům padne čelist.

(video nad textem)

Úvod do ladění – Škola ladění
Taky máš plné zuby ňoumů, kteří se vytahují titulem, a přitom neumí vzít do ruky kladivo? Teď jim můžeš vytřít zrak!

Domácí ladění – Škola ladění
Když tě všechno zradilo, vem‘ si větší kladivo! V kabinetu domácího ladění se naučíš všechny triky, se kterými proměníš obyčejný dům nebo byt ve vyladěný Pardálí pelech. Včetně základů první pomoci.

Zahradní ladění – Škola ladění
Už bylo dost ohýbání hřbetu a plazení po kolenou před kdejakým kouskem petržele. Ponoř se do tajů zahradního ladění a ukaž samozvané matce přírodě, kdo je na tomhle kousku země pánem!

Autoladění – Škola ladění
Jen naivky si myslí, že smyslem vlastnictví osobního automobilu je přeprava z bodu A do bodu B. Mnohem zábavnější je nastudovat si nejnovější autoladičská moudra a zavřít se na celé odpoledne do garáže G.

Volba ředitele – Škola ladění
Práce tvých snů: škola ladění hledá ředitele!
Volná pracovní doba, nepředřeš se a ještě můžeš v pracovní době popíjet pivo. To stojí za trochu námahy, ne?!
Zní to příliš dobře, aby to byla pravda, ale je to pravda. Pardálova škola ladění vyhlašuje výběrové řízení na místo ředitele a kandidovat může úplně každý piják Pardála! Stačí dát dohromady nějakou vlastnoručně vyladěnou vychytávku, vyplnit přihlášku a můžeš získat ředitelský plat 100 000 Kč a k tomu pivo na celý rok zadarmo!