Pepsi: Fotbalový zápas v buši (MS 2010 JAR)

Pepsi: Fotbalový zápas v buši (MS 2010 JAR)

Publikováno: 26. července 2010
Štítky: , , ,

Ohlédnutí za Mistrovstvím světa ve fotbale 2010 v Jihoafrické republice prostřednictvím spotu Pepsi, který vlastně sloužil jako pozvánky na šampionát. Fotbalové superstar ve službách Pepsi Henry, Messi, Drogba, Arshavin, Lampard a Kaká si to rozdají o klasickou odměnu – plechovky s Pepsi Colou – s partičkou kluků, na kterou uprostřed pustiny narazí. Než se stačí rozkoukat, vznikne hřiště vytyčené lidskými těly a začíná hra.

Jenže fotbalovým hvězdám není nic moc platné jejich umění, protože hranice hřiště tvořená lidskými těly přihlížejících se posouvá stále s nimi, takže jsou prakticky pořád na stejném místě. A ve chvíli, kdy se Drogba rozhodne, že už to konečně vyřeší a nakopne míč tak, aby předběhl „lidské“ hřiště, dojde k dalšímu překvapení. Hřiště se pootočí o 180° a je z toho vlastní gól.

Souboj o plechovky nebo láhve Pepsi, používá Pepsi ve svých reklamách poměrně často. Většinou samozřejmě za přispění známých jmen jako Henry, Messi, Drogba, Arshavin, Lampard nebo Kaká, které atraktivitu spotů posouvají o úroveň výš.