Pepsi: Nakoplá sázka mezi Nightwork a fotbalovou reprezentací (EURO 2012)

Pepsi: Nakoplá sázka mezi Nightwork a fotbalovou reprezentací (EURO 2012)

Publikováno: 28. května 2012
Štítky: , , , ,

Pepsi uvádí nakoplou sázku mezi Nightwork a českou fotbalovou reprezentací. Když dají naši fotbalisté v základní skupině na mistrovství Evropy ve fotbale alespoň pět gólů, skupina Nightwork udělá koncert se vstupem zdarma. Reklama s Nightwork je součástí oficiální kampaně Pepsi „Crowd Surfing“, ve které účinkují Messi, Drogba, Torres, Lampard, Agüero, Wilshire a rytmus jim k tomu dodává slavný DJ Calvin Harris.

Ve spotu Nakoplá sázka účinkuje kompletní složení Nightwork (Vojta Dyk, Kuba Prachař, Honza Maxián, Franta Soukup, Ondra Sluka a Kuba Antl). Fotbalovou terminologií podávají interview o skončeném koncertu, v roli tydýta Jakub Prachař. Po expertech Vodafonu je to v krátké době je to už druhé účinkování Nightwork v reklamě , tak aby to kluci s tou angažovaností nepřehnali.

Kluci, kluci, pojďte k nám… jak hodnotíte dnešní koncert?
Trenér nám to sice od začátku dobře nalajnoval, já ale prostě na tenhle post nejsem zvyklej…
Co tempo?
No tempo jsme měli dost podobný…
Vojta měl krásný sólo ve čtrnáctý minutě, ale ještě jsme neproměnili…
Očekávali jsem od toho víc prostě. Začátek byl o emocích, nebyl o taktice.
Nevim prostě, smíšený pocity, smíšený pocity, no…
Kluci a co plánujete teď, co dál, co bude?
Asi sprchu ne…

Jestli ty naši pytlouni daj pět gólů, tak já vám garantuju, že začnu cvičit a navíc zahraju koncert zadarmo, tak jako dneska.
Co děláš vole, zadarmo ty vole, neblbni vole…
Vy jste za to dneska něco měli jo?

Podrobnosti o nakoplé sázce najdete na oficiálních stránkách Pepsi, na YouTube profilu potom spot včetně bonusů. Pepsi stejně jako Coca-Cola se svými fotbalovými fanoušky si nemohly nechat ujít EURO 2012.

[edit 21.6.2012]
A jak to dopadlo? Přestože ve skupině dala česká repre „jen“ čtyři góly, jak se dalo očekávat koncert nakonec bude. 22.6. zahrají Nightwork od 19:30 na Letné u Kyvadla. Nakonec přesvědčit se můžete sami na YouTube profilu Pepsi.

TV spot Crowd Surfing 30s
Nový Pepsi televizní spot, ve kterém se spojuje to nejlepší ze světa hudby a fotbalu.

Nad hlavami fanoušků se prohání nejlepší fotbalisti světa: Messi, Drogba, Torres, Lampard, Agüero, Wilshire a rytmus jim k tomu dodává slavný DJ Calvin Harris.

TV spot Sound Check 30s