Perioda není tabu: Klára Vytisková pro Hartmann-Rico

Perioda není tabu: Klára Vytisková pro Hartmann-Rico

Publikováno: 24. března 2012
Štítky: , , , ,

Společnost Hartmann-Rico se rozhodla, že je nejvyšší čas začít otevřeně mluvit o menstruaci a všem, co k tomu patří. Přesně to má za cíl kampaň „Perioda není tabu“ a hudební klip od zpěvačky Kláry Vytiskové z Toxique. Na podporu „ušlechtilé“  myšlenky vzniklo i několik blogů a webových stránek jako například www.periodanenitabu.cz nebo www.tetairma.cz. Logicky bude nosnou platformou Facebook a internet obecně. Žádné objevy se tam nedozvíte, ale poslouchá se to dobře ne?

Písnička pro všechny ženský, který se nebojí otevřeně mluvit o tom, co s sebou příslušnost k něžnému pohlaví přináší. Řekni taky, že perioda není tabu a zapoj se na www.periodanenitabu.cz nebo www.periodaniejetabu.sk.
[zdroj: www.youtube.com/user/HARTMANNRICO]

Přiznávám, že hodnocení mužskýma očima není úplně objektivní, a určitě se najde dost křehulek, které budou mít o informace ohledně periody zájem. Klip Kláry Vytiskové je pěkně navnadí, jenomže na webu www.periodanenitabu.cz můžou tak maximálně navrhnou obal tampónů a Teta Irma jim zatím na www.tetairma.cz napsala dva obecné články. Cílem kampaně „Perioda není tabu“ přitom má být přesvědčit dívky o tom, že perioda je přirozenou součástí jejich života. Opravdu to myslí Hartmann-Rico se svou kampaní vážně, nebo je to jenom marketingová bublina?

Mimochodem, co to věčné klišé s modrou barvou? To už bylo lepší natočit další obvyklou reklamu na tampony.