Pilsner Urquell: Emil Zátopek (Olympijské hry 2012)

Pilsner Urquell: Emil Zátopek (Olympijské hry 2012)

Publikováno: 16. července 2012
Štítky: , , ,

S blížícím se zahájením Letních olympijských her 2012 v Londýně se čím dál častěji objevují i reklamy a sponzorské vzkazy jednotlivých partnerů. O své slovo se hlásí i Pilsner Urquell coby „Hrdý sponzor Českého olympijského týmu“. Na pomoc si vzal Emila Zátopka a jeho legendární zlatý olympijský maraton z roku 1952. Navíc Pilsner Urquell přichystal i olympijskou smlouvu pro opravdové fanoušky správných hodnot. Podpisem se můžete připojit na www.spravnehodnoty.cz.

Záleží na přípravě a pevné vůli to někam dotáhnout. Ale hlavně by vás to mělo bavit. Když navíc kolem sebe máte ty správné lidi, pak už ani nejde o to, kdo skončí první. Ale když se to podaří, a vy si sáhnete na to zlato, tomu se nic nevyrovná.

Pilsner Urquell – Hrdý sponzor Českého olympijského týmu.

Nepřehlédněte: Nejlepší olympijské reklamy 2012.
(postupně aktualizujeme)

Pilsner Urquell – Ty správné hodnoty přetrvávají!

Představení Olympijské smlouvy
Dana Zátopková a Květa Pecková-Jeriová představily Olympijskou smlouvu mezi Pilsner Urquell a českými fanoušky. Smlouva připomíná správné hodnoty jako je fair play. Zároveň za každý podpis smlouvy na www.spravnehodnoty.cz přispěje Pilsner Urquell jednou korunou do nadačního fondu Dany a Emila Zátopkových.