Prague Pride: Průvod hrdosti Praha 2011

Prague Pride: Průvod hrdosti Praha 2011

Publikováno: 10. srpna 2011
Štítky: , ,

V sobotu 13. srpna 2011 proběhne Praze „Průvod hrdosti“ v rámci Festivalu tolerance pořádaném LGBT. Prague Pride 2011 je první tzv. „queer pride parade“ v historii hlavního města.

Festival tolerance nabízí program nejen gayům, lesbám a transgender lidem, ale také jejich rodinám, přátelům a spolupracovníkům, kteří se chtějí něco dozvědět a pobavit se. Prague Pride 2011 získal nečekanou publicitu, když se proti němu v médiích postavil prezident Václav Klaus, a to i přesto (nebo právě proto), že na podporu Průvodu hrdosti se naopak staví řada známých osobností a je pořádán pod záštitou primátora hl. města Prahy Bohuslava Svobody a starosty Prahy 1 Oldřicha Lomeckého.

Čumíš na co, buzno?!
Ty kšandy máš pěkný.
Nebojte se, není čeho.

PRAGUE PRIDE PRO HETEROSEXUÁLNÍ ŽENY

Originální píseň ke spotu Prague Pride pro heterosexuální ženy [+]
Cher – Strong Enough
Pro zobrazení odkazu musíte být přihlášeni! [Přihlásit] [Registrovat]

Zatímco první spot „Nebojte se!“ je satirickým pohledem do světa komunity gayů a leseb, resp. lidí s nestandardním sexuálním zaměřením (LGB) a osob s nestandardní sexuální či genderovou identitou (T, příp. IQ), u druhého spotu „Prague Pride pro heterosexuální ženy“ to chce pěknou dávku představivosti koho (a jak) chce vlastně oslovit.

Připadáte si občas jako kráva? Cítíte se osaměle? Jste tlustá? Máte pocit, že jste neatraktivní? Zbytečná? Nic se vám nedaří? To proto, že ještě nemáte svého buzeranta!
Přijďte na Pride, přijďte se seznámit!
Homosexuální kamarády doporučuje devět z deseti heterosexuálních manželů.