Pretty Social: Nechte si vytetovat přátele z Facebooku!

Pretty Social: Nechte si vytetovat přátele z Facebooku!

Publikováno: 9. června 2011
Štítky: , , ,

Síla Facebooku v praktické ukázce virálu Pretty Social. Video s názvem „My Social Tattoo„, ve kterém si holka v přímém přenosu nechává na ruku tetovat profilové obrázky svých 152 přátel z Facebooku, se objevilo na YouTube koncem května, a už má na svém kontě 1,5 shlédnutí!

Aby video vypadalo opravdově, doprovází ho text, kde se můžete dozvědět, že dotyčná o svém rozhodnutá nechat si vytetovat fotky přátel z Facebooku na ruku dlouho přemýšlela. Nemohla tam dát všechny, jenom ty pro ní nejdůležitější, od kterých dostala souhlas. Chce žít současností a samozřejmě miluje jak to vypadá. Nechybí ani poděkování Pretty Social a autorce tetování Tattoo Dex.

Můžete zůstat v klidu. Není to takový blázen jak by se mohlo na první pohled zdát. Celé video je fake natočený s cílem nalákat na služby Pretty Social. To je nizozemská společnost, která se skutečně zabývá potiskem profilových fotek z Facebooku na různé předměty – tašky, plakáty, obaly na notebooky, hodiny, ale i nábytek s IKEA a dokonce i auto Mini Cooper! Tetování v nabídce není. Zatím…

1,5 milionu shlédnutí za 10 dnů, chcete další důkaz o fungujícím virálu Pretty Social? Že je většina hodnocení negativních, nepřekvapí. Když to někdo považuje za skutečnost a řeší otázku změnu profilových fotek přátel na Facebooku nebo vymazání z profilu, není se co divit. Teď už jenom počkat, kdo bude první se skutečným tetováním.