FTV Prima: Česká Miss 2011 (znělka)

FTV Prima: Česká Miss 2011 (znělka)

Publikováno: 5. března 2011
Štítky: , , ,

Znělka televize Prima sloužící jako pozvánka na finále soutěže Česká Miss 2011. Reklama natočená v Mexiku během tamějšího pobytu missek zaujme určitě písní Around The World, kterou obstaral německý hudebník Max Raabe a jeho Palast Orchester. České krásky jsou pronásledovány na každém kroku mexickými muži a nezachrání je ani útěk na pláž.

Vyberte tu pravou.

Česká Miss je sama o sobě dost populární na to, aby si své příznivce našla bez ohledu na reklamu. Letošní znělka na televizi Prima, ale nedělá soutěži ostudu. Natáčení v exotickém prostředí Mexika pomohlo uvěřitelnosti pronásledování holek, jako trefa do černého se potom ukazuje výběr hudby.

Originální píseň ke spotu Prima: Česká Miss 2011 [+]
Max Raabe – Around The World
Pro zobrazení odkazu musíte být přihlášeni! [Přihlásit] [Registrovat]

Znělky České Miss 2011 na Primě, zkrácené verze
Kavárna a překvapené pohledy místních mužů, kteří přestávají vnímat své partnerky a zcela se soustředí na české missky, které ve spotu ani neuvidíte, nepostrádá jistý šmrnc. I tady ale vítězí hudební doprovod, který obstarala Around The World od Max Raabe. Ve druhé variantě zkrácené znělky na Českou Miss už nápad absentuje. Pseudohonička missek na pláži s místními playboyi vyznívá hodně naivně a nedomyšleně (ne každý měl možnost vidět kompletní reklamu). Naštěstí pro Primu si i tady autoři vypomohli hudbou Around The World, která zaleze pod nehty.