Putinova armáda: Порву за Путина!

Putinova armáda: Порву за Путина!

Publikováno: 19. července 2011
Štítky: , ,

Video tvářící se jako agitačka za Putina do ruských prezidentských voleb vzbudilo i u nás hodně pozornosti. Skupina s názvem Putinova armáda ho zveřejnila na ruské obdobě Facebooku vkontakte.ru.

Sami můžete posoudit, jestli je to pozornost zasloužená. Dívka jménem Diana, která je „blázen do člověka, který změnil život celé země“ agituje ve prospěch Putina a vyzývá ostatní mladé a chytré krásky v Rusku, aby ho podpořili tím, že se svléknou. Sama samozřejmě tuto svou výzvu doplní tím, že ze sebe strhá tričko. Místo očekávaných nahých prsou se ale objeví jen střih a text. Kampaň je doplněná o soutěž – za nejzajímavější, nejoriginálnější svlékací video Diana slibuje iPad2. Tak na jakém webu pro muže se videa objeví jako první?

Už jsme si mohli zvyknout na to, že hodně věcí je v Rusku tak nějak jinak. Není proto možné vyloučit, že video Порву за Путина! je opravdu součástí předvolební kampaně exprezidenta Putina pro nové prezidentské volby v Rusku. Osobně doufám spíš v nějakou recesi, která bude nakonec namíření proti Putinovi.

Svým absurdním přístupem tak trochu připomíná orgasmus při volbách v Katalánsku.