Ray-Ban: Rajčatová bitva (Never hide)

Ray-Ban: Rajčatová bitva (Never hide)

Publikováno: 8. dubna 2011
Štítky: , , ,

Značka slunečních brýlí Ray-Ban připravila před létem novou kampaň, která dál rozvádí používaný claim Nikdy se neskrývej (Never hide) a nachází pro něj netradiční souvislosti.

Spot, nebo spíš krátký film, začíná téměř idylicky. Dlouhovlasá dívčina projíždí sluncem zalitými historickými uličkami města, a v košíku si domů veze sazenici rajčete. Už tady možná zachytíte výrazné sluneční brýle Ray-Ban na jejích očích, ale to vás nemůže připravit na to, co vás čeká.

Nikdy se neskrývej (Never hide).

Dívka se o rajče svědomitě stará a nakonec se dočká i krásného masitého plodu. Téměř obřadně ho nůžkami odstřihne a s rajčetem v náručí odchází do ulic města. Máte tak nějaký čas na přemýšlení kam děj vlastně spěje. To už dívka ale zastavuje před skupinkou mužů, tam se ze široka rozmáchne a strefí jednoho z nich rajčetem přímo do hlavy.

Střihem se dostanete do děje o pár ulic dál, kde už naplno probíhá La Tomatina (rajčatová bitva ve španělském městě Buñol). Děj se zrychlí, idyla je pryč, a dívka se s plnou vervou a nadšením pouští do bitvy a dovádění v rajčatové tříšti. Nefalšovaná radost nemá daleko k orgasmu. Naplno si užívá Tomatinu, samozřejmě se slunečními brýlemi Ray-Ban neustále na očích.

Spoty z kampaně Ray-Ban - Never hide: