Samsung 3D LED: Dokonalý prostorový obraz

Samsung 3D LED: Dokonalý prostorový obraz

Publikováno: 3. května 2010
Štítky: , ,

Reklama na 3D LED televize Samsung, kterou můžete právě teď vidět i u nás. Na TVspoty.cz najdete originální prodlouženou verzi, protože si to Samsung zaslouží. Jako první hráč na trhu přišel s uceleným řešením pro 3D televizní obraz i pro domácí použití, samozřejmě za použití speciálních aktivních 3D brýlí. Navíc nemusíte ani čekat, než se u nás objeví více 3D Blu-ray nosičů či se 3D technologii český trh více přizpůsobí. Samsung 3D televizory totiž zvládají mezi 2D a 3D zobrazením konverzi.

Samsung 3D televizory mají unikátní vlastnost, pomocí 10ti krokového přepočítavacího algoritmu dokáží z klasického vysílání ve 2D udělat 3D obraz,“ řekl Ondřej Lukáč, produktový manažer audio-video divize Samsung. „V praxi to znamená, že díky výkonnému procesoru je opravdu možné sledovat běžné pozemní či satelitní vysílání ve 3D,“ dodává Lukáč.“
(převzato ze serveru press.samsung.cz)

3D obraz se Samsungu podařilo celkem věrohodně dostat i do spotu, který se samozřejmě snaží výhody a přednosti 3D LED televizí prezentovat. Samsung použil úctyhodných 1256 LED televizí pro montáž obřích obrazovek a přípravy spolykaly 8 měsíců práce. Výsledkem je hi-tech reklama 21. století.