Sazka Tip: Fotbalový slovníček Leoše Mareše (MS 2010)

Sazka Tip: Fotbalový slovníček Leoše Mareše (MS 2010)

Publikováno: 12. června 2010
Štítky: , , ,

Sazka a Leoš Mareš přichází pro portál Sazkatip.cz s neobvyklými sponzorskými znělkami, které doprovází vysílání přenosů z Mistrovství světa ve fotbale v Jihoafrické republice v České televizi. Leoš Mareš uvádí fotbalový slovníček, ve kterém zároveň i sám účinkuje jako představitel a zástupce všech 32 účastníků fotbalového turnaje.

Já už svého favorita mám.

Spoty Sazka Tipu stačily upoutat pozornost ještě před svým uveřejněním, protože Česká televize odmítla odvysílat Slovensko a Řecko. Slovenská verze je konfrontační směrem k Maďarům a na řecké verzi vadila narážka na pomoc Evropské unie zadlužené zemi. Na našem webu si můžete prohlédnout všechny spoty, včetně obou zakázaných verzí.

Vtip v reklamách Sazka Tipu na Fotbalové mistrovství světa 2010 je do značné míry založen na osobnosti Leoše Mareše, který ve své dvojroli předvádí lepší a slabší chvilky v jednotlivých spotech. Při celkovém počtu 32 spotů ani není divu, že kvalita jednotlivých videí je rozdílná, nakonec jako je rozdílná výkonnost jednotlivých účastníků Mistrovství světa ve fotbale.

Slovensko, Řecko, Anglie, Alžírsko, Argentina, Austrálie, Brazílie, Dánsko, Francie, Ghana, Chille, Itálie, Japonsko, Jihoafrická republika (JAR), Kamerun, Mexiko, Německo, Nigérie, Nizozemsko, Paraguay, Pobřeží slonoviny, Portugalsko, Slovinsko, Španělsko, Švýcarsko, Uruguay, USA