Seznam.cz: Zpackaná plastická operace prsou

Seznam.cz: Zpackaná plastická operace prsou

Publikováno: 5. června 2010
Štítky: , , , ,

Reklama na Seznam.cz překvapuje hned v několika směrech. Jednak nepokrytě pracuje s ženskou nahotou – prsa ukazuje téměř po celou dobu spotu, a navíc používá plastickou chirurgii resp. spíš chirurga v souvislostech, kdy by každá žena raději vzala nohy na ramena, než se nechala operovat podobným expertem na sále.

Najdeme vám lepšího! Seznam – najdu tam co neznám.

Cílem spotu je přesvědčit, že pomocí portálu Seznam.cz najdete určitě lepšího plastického chirurga pro operaci, protože z toho na sále jde vážně hrůza. Nejpozději ve chvíli, kdy mu upadne silikonový implantát na zem a on ho potom očistí pomocí naslinění, měla být zájemkyně o plastiku prsou dávno pryč.

Dost velký skok od reklamy Seznamu s pilotem a dětmi, zřejmě nebyla míra šokování dostatečně velká, aby fungovala. Seznam.cz není z předních českých portálů sám, kdo šel do kampaně se snahou šokovat a nepochybně také pobavit, stačí vzpomenou na Centrum.cz a jejich Bobika. Svým způsobem je s podivem, že spot Seznamu s plastickou operací prošel do normálního vysílání, zdá se, že na tom s puritánstvím ještě nejsme tak úplně špatně.