Škoda Citigo: Nový malý vůz (Trailer 2011)

Škoda Citigo: Nový malý vůz (Trailer 2011)

Publikováno: 1. listopadu 2011
Štítky: ,

Modelem Citigo vstupuje Škoda Auto do segmentu malých vozů. Sedmá modelová řada Škody Auto míří do segmentu, kterému zatím škodovka neměla co nabídnout. Citigo by to mělo změnit. Trailer nabídne standardní podívanou, je z něj dobře čitelné, komu by se měl nový malý vůz mladoboleslavské automobilky líbit. Uvidíme, jestli na to očekávaná cena 180 000 Kč bude stačit.

Více informací najdete na oficiálním webu, ze kterého vybíráme:

S modelem Citigo chce ŠKODA pro svou značku získat mladé řidiče, mladé rodiny, které potřebují druhý nebo třetí vůz do rodiny a tzv. „best agers“. Jedná se o zákazníky, kteří myslí na náklady, mají k autu spíše racionální vztah, na druhé straně ale mají vysoké nároky na kvalitu, praktickou stránku, design a bezpečnost. Pro tyto skupiny zákazníků neměla ŠKODA v segmentu malých vozů adekvátní nabídku.

Předseda představenstva společnosti ŠKODA Prof. Dr. h. c. Winfried Vahland: „Sledujeme rostoucí poptávku po malých automobilech s nízkou spotřebou, atraktivní cenou a příznivými provozními náklady. Tomuto vývoji jde ŠKODA vstříc novým malým vozem. Ten otevírá novou vstupní bránu do světa značky ŠKODA a zaujme spoustu zákazníků především na našich evropských trzích.“
[zdroj: http://www.skoda-auto.cz]