Škoda Auto: Mistrovství světa v hokeji 2011

Škoda Auto: Mistrovství světa v hokeji 2011

Publikováno: 24. března 2011
Štítky: , ,

Trojice spotů Škoda Auto, se kterými se budeme setkávat i během Mistrovství světa v hokeji 2011 na Slovensku. Škoda Auto je oficiálním hlavním partnerem šampionátu a tyto reklamy jsou jedna z cest jak na to upozornit. Stejné reklamy byly použité už pro loňský šampionát v Německu, který nám přinesl úspěch v podobě nečekaného zlata.

Každý spot upozorňuje na jinou přednost vozů Škoda. První reklama s hokejovou střídačkou vzdáleně připomíná starší reklamu Škoda Auto se stahováním okénka, tady jde ale ukázání komfortu a dostatku místa na sezení. když si každý hokejista otevírá vlastní dvířka na led a nemačká se na lavici s ostatními.

V dalším spotu hrají děti hokej na zamrzlém rybníku a k tomu jim svítí rodiče se zaparkovaných škodovek. Přestože se auta nehnou, rodiče přesto mohou pootočením volantu nasvítit přesně tu situaci a detail, který potřebují. Stačí mít světla s natáčením do zatáček.

Poslední spot se ukazuje barevný dotykový displej s audio a DVD video zařízením v nových vozech Škoda Yeti. Tam se sejdou čtyři kamarádi na sledování hokejového zápasu Česko – Slovensko.

P.S. Kde je proboha nové logo?!

Škoda Auto 2011 IIHF WM Lake TVC30

Škoda Auto 2011 IIHF WM Radio TVC30