Škoda Yeti: Pimp My Ride – vychytaný tuning (Xzibit a DJ Lubel)

Škoda Yeti: Pimp My Ride – vychytaný tuning (Xzibit a DJ Lubel)

Publikováno: 10. dubna 2012
Štítky: , ,

Rapper Xzibit „vylepšuje“ auto americkému komikovi DJ Lubelovi v reklamě Škoda Auto na model Yeti Champion. Spot „Pimp My Ride“ využívá popularity stejnojmenného pořadu na MTV, ve kterém Xzibit se skupinou mechaniků nabízí výraznou úpravu a vylepšení vašeho vozu. Na některé díly se můžete podívat na kanálu Pimp My Ride na YouTube.

V reklamě Škoda Auto přijede do dílny Czech Coast Customs (v originálu West Coast Custom) DJ Lubel se svým hatchbackem na úpravu. Pro Xzibita žádný problém, po totální destrukci přivezeného automobilu nechá přistavit nový model Škoda Yeti. Není se čemu divit, že překvapení je značné.

[edit 02.09.2012] V aktualizované verzi spotu přijede DJ Lubel na přestavbu ve staré škodovce Favorit. Jeden se až diví, že to někoho nenapadlo hned.
(video nad textem)

Nová reklama na Škodu Yeti nesoucí se v duchu hesla Czech Coast Customs ukazuje spot natočený na motivy světoznámé show rappera Xzibita, vysílané na stanici MTV. V něm pak Xzibit se svými kumpány „vylepšují“ auto americkému komikovi DJ Lubelovi tak, že jej postupně zničí. Jako výsledek přestavby prezentují Yetiho, přičemž DJ Lubel je jím více než nadšen…
[zdroj: www.youtube.com/user/SkodaMedia]