Snowboarďáci: Trailer (Rendy a Jáchym na horách) 2004

Snowboarďáci: Trailer (Rendy a Jáchym na horách) 2004

Publikováno: 28. března 2010
Štítky: ,

Rok co rok trávili vánoce s rodiči a jejich otravnými rituály. A den za dnem snili o svých vlastních nabušených vánocích. Ten den právě nastal. Rendymu a Jáchymovi je konečně šestnáct a můžou vyrazit na svou první skutečnou pánskou jízdu. Čeká je týden na horách, kde si budou užívat jak se dá. Naučí se jezdit na snowboardu, pořádně pařit a samozřejmě balit ženský. Zažijí prostě týden na který se do smrti nezapomíná. No – to asi skutečně zažijí, ale ne zrovna tak, jak si představovali.

Dva teenageři Rendy a Jáchym odjíždí na hory, aby se naučili jezdit na snowboardu. Věří, že si užijí skvělý týden a tajně doufají, že se díky své nové image konečně zamilují. Jenže skutečnost se od jejich představ značně liší. Jáchym je rodiči donucen vzít sebou svoji starší sestru Martu, která si libuje v jeho terorizování. Bratránek Milan se zas ukáže jako ten nejhorší správce chaty a navíc se naš hrdinové velice rychle zařadí mezi největší nemehla celého horského střediska. Když se zdá, že už to horší být nemůže – budoucnost je přesvědčí o opaku … potkají dívky svého srdce. Celý film je prošpikován efektními snowboardovými scénami, místy i značným napětím a kultovní hudbou, zejména v podání skvělého Dana Bárty.
(oficiální text distributora)

Snowboarďáci

Komedie / Sportovní
Česko, 2004, 90 min

Režie: Karel Janák
Hrají: Vojtěch Kotek, Jiří Mádl, Ester Geislerová, Barbora Seidlová, Lucie Vondráčková, Martina Klírová, Dana Morávková, Veronika Freimanová, Jiří Langmajer, Petr Malásek, Pavel Nový, Otakar Brousek ml., Martin Písařík, Valérie Zawadská, Bohumil Klepl, Pavla Tomicová, Michal Beran, Michal Novotný, Branislav Polák, Hana Frejková, Václav Rašilov

Další podrobnosti o filmu Snowboarďáci najdete na ČSFD.